Şubem Net

Okul – kurs otomasyonu için tasarlanmış bir programdır.İnternet bağlantısı olan her bilgisayardan programa giriş yapılabilmektedir.

Web teknolojisinin sunduğu tüm avantajları kullanarak dersaneciliğin tüm alanları ve kuralları ile eksiksiz olarak kullanmanızı sağlamaktadır. Web Teknolojisinin kullanılması ile hiç bir bilgisayarda özel bir kurulum yapılmasına gerek kalmamıştır. Bu özelliği sayesinde kurum içi yada kurum dışındaki herhangi bir bilgisayardan, başka bir şehir yada ülkeden hatta evinizden dahi tüm dersane hizmetlerini gerçekleştirebilirsiniz.

SQL veritabanı sayesinde işlemlerin daha hızlı ve sağlıklı yapılabilmesini sağlar. Ayrıca sistemde yapılan yedeklemeler sayesinde bilgileriniz güvendedir. Genel Özellikler; Öğrenci işlemlerinin, finans işlemlerinin ,rehberlikprogramının, stok takibinin yapılması için gerekli menülerden oluşan otomasyon sistemidir.

Öğrenci menüsünde; ödeme takibi,nakil işlemi, avukat takibi,ön kayıt alma,devamsızlık işlemleri,sms gönderme(devamsızlık, vadesigeçenler, vadesigelenler, etüt duyuru vs.)işlemleri yapılabilmektedir. Öğrenci, eğitim ve finans başlığı altında çeşitli raporlamalar ve istatistikler bulunmaktadır. Finans menüsünde; kasa işlemleri,gelir fişlerinin ve gider fişlerinin takibi,personele avans çıkışı, ana kasa takibi işlemleri yapılmaktadır. Gelir analizinizi, gider analizinizi, finans akışınızı takip edebilmeniz için raporlamalar ve istatistikler bulunmaktadır. Rehberlik menüsünde;Sınıf ve öğretmen programı oluşturabilme, etüt takibi,öğrenci- veli görüşmesi takibi yapılmaktadır.Etüt ve ders programlarının raporları ve istatistikleri bulunmaktadır. Stok ve Cari Menüsünde; Stok takibi, sipariş oluşturma, stok alış ve satışları takip etme işlemleri yapılabilmektedir. Siparişlerin, alış ve satışların detaylı raporları ve istatistikleri bulunmaktadır.

;