Hakkımızda

1990 yılında kendi kurumlarına donanım ve yazılım çözümleri sunarak başlayan faaliyetlerimiz 2005 yılında kurumsallaşarak bilişim sektörüne güç katmıştır ve halen güçlü, dinamik, profesyonel, genç kadrosu ile hedeflerine ilerlemektedir. Müşterilerine tam bir çözüm sunma anlayışında olan firmamız bilgisayar donanımı temini, Yazılım hizmetleri, Teknik Bakım ve destek, proje yapılandırmaları, sarf ürün hizmetleri ve kurumsal bakım anlaşmaları alanında uzmandır. Hızla gelişen, rekabetin arttığı günümüzde firmalar standartlarını yüksek tutabildiği sürece güçlü ve verimli olacaktır. Bilişim alanında sağlayacağımız destek ve çözümlerle müşterilerimize zaman ve kalite kazandırmaktadır.


Misyonumuz

Hızlı değişimin ve yoğun rekabetin yaşandığı iş alanlarında, karlılığı ve verimliliği artırıcı etkin bilgi sistemi çözümlerini, müşterilerine danışmanlık hizmeti olarak sunmak veya sunulmasını sağlamak.


Vizyonumuz

Müşterilerine, ilerleyen teknolojiler paralelinde, rekabet gücünü artırıcı, katma değerli bilgi teknolojisi bazlı iş çözümlerini geliştiren, sunan, yayan önde gelen global bir danışmanlık şirketi olmaktır. Techlife, bunu, değerli insan kaynağı ve sürece dayanan sistematik yaklaşımları ile müşteri odaklı hizmet felsefesini ilke edinerek gerçekleştirir. Techlife 'ın temel amaclarından biride, Türkiye'de bilgisayar kullanımını artırmak ve bilgisayarlaşma sürecini hızlandırmaktır. Ülkelerin gelişmesinde, ilerlemesinde artık bilgisayarlaşmanın önemi yadsınamaz bir gerçektir. Techlife, bu amaç doğrultusunda hareket ederek, Türkiye'nin ekonomisine, halkının yaşam ve eğitim düzeyine, ülkenin uluslararası alanda rekabet gücüne olumlu etkilerde bulunmayı hedefliyor. Techlife, Türkiye'de bilgisayar kullanımını artırmak ve bilgisayarlaşma sürecini hızlandırmak olan amacına ulaşmanın yolunun Türkçe ürünler sunmaktan geçtiğine inanıyor. Çünkü, bugün Türkiye'de yabancı dil engeli yüzünden bilgisayar kullanamayan, ya da kullansa bile bu engel nedeniyle verimli bir şekilde kullanamayan kişi ve kuruluşlardan oluşan çok geniş bir zümre bulunuyor. Techlife, korsan kopyacılığa yer vermeyen, bilgisayar yazılımı geliştirmenin önündeki engelleri kaldıran bir toplumda üreticiden tüketiciye, kamu sektöründen özel sektöre, herkesin kazançlı çıkacağı bir bilgisayar dünyasını hedefliyor.

;